Καλωσήλθατε στο Forum μας
ΘΕΜΑ: Windows 8 Tablet εμπειρίες

Windows 8 Tablet εμπειρίες 27/01/2016 17:57 #1

• ired Blog
  • Το Άβαταρ του/της ired Blog
  • Συνδεδεμένοι
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
Είμαι φανατικός υποστηρικτής της Apple και των προϊόντων της. Μετά από μακρόχρονη περιπλάνηση στο χώρο των υπολογιστών κάθε είδους (υπήρξα ένας από τους πιονιέρους στο χώρο), κατέληξα στα προϊόντα της λόγω της ποιότητάς τους, της αξιοπιστίας τους, της υψηλής ολοκλήρωσής τους και, το κυριότερο, ότι με βοηθούσαν να κάνουν τη δουλειά μου χωρίς να κρασάρουν απροειδοποίητα και να με αφήνουν στα κρύα του λουτρού ενώ είχα κάποιο επείγον πρότζεκτ να παραδώσω.

Γι' αυτό το λόγο πέρασα τελικά και στα άλλα προϊόντα της (iPod, iPhone, iPad, με αυτή τη σειρά) δειλά-δειλά και από περιέργεια στην αρχή, αλλά με όλο μεγαλύτερο ενθουσιασμό στη συνέχεια, επειδή έβλεπα ότι η ποιότητα και αξιοπιστία που υπήρχαν στους μεγάλους υπολογιστές, υπήρχαν αντίστοιχα και στις φορητές συσκευές της. Πόσο μάλλον, όταν συνειδητοποίησα το πόσο καλά συνδέονταν, επικοινωνούσαν και συνεργάζονταν μεταξύ τους κάνοντας τη δική μου ζωή και δουλειά πιο εύκολη.

Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο
"stay hungry, stay foolish"
Τελευταία διόρθωση: 27/01/2016 17:58 από ired Blog.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Windows 8 Tablet εμπειρίες 09/02/2016 12:20 #2

• Savvas
  • Το Άβαταρ του/της Savvas
  • Εκτός Σύνδεσης
  • Administrator
Τα πρώτα windows tablets ήταν βασισμένα στα Windows RT αλλά πλέον τα περισσότερα νέα tablets φέρουν full windows περιβάλλον κάτι που τα καθιστά πολύ βολικά και χρήσιμα . Μπορεί κανείς πλέον να εγκαταστήσει αρκετές εφαρμογές που έχει στον υπολογιστή του κουβαλώντας πάντα μαζί του όλα τα απαραίτητα προγράμματα που χρησιμοποιεί καθημερινά.
knowledge is having the right answer, intelligence is asking the right question
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.