Καλωσήλθατε στο Forum μας
ΘΕΜΑ: Προβλημα μπαταριας-Aναβαθμιση 9.2.1

Προβλημα μπαταριας-Aναβαθμιση 9.2.1 30/01/2016 11:02 #1

• Angie Terzaki
  • Το Άβαταρ του/της Angie Terzaki
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Καλημερα. Εχω το iphone 6s και εκανα την τελευταια αναβαθμιση. Δυστυχως η μπαταρια πεφτει γρηγορα, ειτε ειμαι σε wifi , ειτε χωρις, ειτε ειμαι standby mode.
Επισης δεν μου δειχνει πια τις ειδοποιησεις και οταν ανοιγω την εφαρμογη της μουσικης εχω μονο την αρχικη σελιδα και δεν βλεπω τη μουσικη που εχω βαλει. Το προβλημα το εχουν και αλλοι μετα απο αυτη την αναβαθμιση; Πως ενημερωνουμε την apple για τα προβληματα των αναβαθμισεων; Ευχαριστω
Τελευταία διόρθωση: 30/01/2016 11:42 από Angie Terzaki.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Προβλημα μπαταριας-Aναβαθμιση 9.2.1 30/01/2016 13:49 #2

• ired Blog
  • Το Άβαταρ του/της ired Blog
  • Εκτός Σύνδεσης
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
Καλησπέρα Angie ή μπαταρία πέφτει γρήγορα ή δείχνει να πέφτει γρήγορα; Για παράδειγμα εάν κρύψεις το ποσοστό (Ρυθμίσεις > Μπαταρία > Ποσοστό μπαταρίας > ανενεργό, μπορείς να καταλάβεις αν διαρκεί λιγότερο η μπαταρία πέραν των ενδείξεων;

Σχετικά με τις ειδοποιήσεις θα χρειαστώ διευκρίνιση τι εννοείς δεν σου δείχνει τις διευθύνσεις;

Τέλος με την εφαρμογή Μουσικής υπάρχει ένα bug. Κλείσε και άνοιξε την εφαρμογή από το μενού πολύ διεργασιών και άνοιξέ τη ξανά.
"stay hungry, stay foolish"

Προβλημα μπαταριας-Aναβαθμιση 9.2.1 30/01/2016 14:05 #3

• Angie Terzaki
  • Το Άβαταρ του/της Angie Terzaki
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
η μπαταρια μετα την αναβαθμιση ηταν 83%. Μετα 2 ωρες (χωρις να το φορτισω) πηγε στο 93% και μετα ξανα στο 83%.
απο εκει και επειτα επεφτε καθε 2-3 λεπτα κατα μια μοναδα.
Στις ειδοποιήσεις εχω βαλει να με ειδοποιει το Εορτολογιο (εφαρμογη) για τις καθημερινες γιορτες και γεννεθλια. Αυτο δεν το ειδα σημερα.
Οσο αφορα τη μουσικη, εκανα ενα reset, ενα restart αφαιρεσα καποιες λιστες απο το itunes και μετα απο 2-3 συγχρονισμους, επιτελους λειτουργει.

μια γενικη παρατηρηση της αναβαθμισης ειναι οτι οι εφαρμογες καθως και το ανοιγμα με το δαχτυλικο αποτυπωμα λειτουργουν πιο γρηγορα.
ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση