Καλωσήλθατε στο Forum μας
ΘΕΜΑ: μαιλ

μαιλ 11/09/2016 19:00 #1

• Panagiotis Adelfidis
  • Το Άβαταρ του/της Panagiotis Adelfidis
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Καλησπερα σας

υπηρχε εντολη στο iPhone 5 στα μαιλ σχεδιαση σκετσακι , εγω το χρησιμοποιουσα για να υπογραφη ο πελατης,μετα απο καποια μαλλον αναβαθμιση πλεον δεν το βγαζει ουτε στο iPhone 5 ουτε στο 6, πως μπορουμε να το επαναφερουμε

ευχαριστω
Πανος
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

μαιλ 12/09/2016 09:12 #2

• ired Blog
  • Το Άβαταρ του/της ired Blog
  • Εκτός Σύνδεσης
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
Panagiotis Adelfidis έγραψε:
Καλησπερα σας
υπηρχε εντολη στο iPhone 5 στα μαιλ σχεδιαση σκετσακι , εγω το χρησιμοποιουσα για να υπογραφη ο πελατης,μετα απο καποια μαλλον αναβαθμιση πλεον δεν το βγαζει ουτε στο iPhone 5 ουτε στο 6, πως μπορουμε να το επαναφερουμε
ευχαριστω
Πανος

Καλημέρα φίλε μου, θέλεις να γίνει πιο συγκεκριμένος, τι εννοείς σκετσάκι στο Mail;
"stay hungry, stay foolish"

μαιλ 14/09/2016 19:20 #3

• Panagiotis Adelfidis
  • Το Άβαταρ του/της Panagiotis Adelfidis
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
πατουσες παρατεταμενα να γραψεις ενα καινουργια μαιλ και σε εφανιζε να ζωγραφιζεις ενα σκετσακι,οπως τωρα βγαζει επιλογη επιλογη ολων επικολληση και εχει το βελακι που παει στισ επομενες επιλογες εκει λοιπον εφανιζε και αυτο που αναφερω σλλσ μσλλον σε καποια αναβαθμιση αφερεσαν

μαιλ 15/09/2016 09:24 #4

• ired Blog
  • Το Άβαταρ του/της ired Blog
  • Εκτός Σύνδεσης
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
Panagiotis Adelfidis έγραψε:
πατουσες παρατεταμενα να γραψεις ενα καινουργια μαιλ και σε εφανιζε να ζωγραφιζεις ενα σκετσακι,οπως τωρα βγαζει επιλογη επιλογη ολων επικολληση και εχει το βελακι που παει στισ επομενες επιλογες εκει λοιπον εφανιζε και αυτο που αναφερω σλλσ μσλλον σε καποια αναβαθμιση αφερεσαν

Καλημέρα φίλε μου στο iOS 10 δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Δοκίμασα μήπως μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την εφαρμογή σημειώσεων για να σχεδιάσετε, αλλά δεν γίνεται επικόλληση στο mail.
"stay hungry, stay foolish"