Καλωσήλθατε στο Forum μας
ΘΕΜΑ: Μειωμενη ενταση ενσωματωμενου ακουστικου

Μειωμενη ενταση ενσωματωμενου ακουστικου 14/06/2016 10:43 #1

• Vasilis Panos
  • Το Άβαταρ του/της Vasilis Panos
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
καλημέρα, εδω και αρκετό καιρό το ενσωματωμενο ακουστικο του iphone 6 που έχω εχει πολυ χαμηλη ενταση, με τα πληκτρα αυξωμιωσης που ρυθμιζετε ειναι στο τερμα αλλα εγω δεν ακουω σχεδων τιποτα. Διαβασα καποια αρθρα και απο άλλους χρήστες που έχουν το ίδιο πρόβλημα και κάποιες συμβουλές απο κάποιους για διόρθωση του προβλήματος αλλα κανενα αποτέλεσμα. Μπήκα στην διαδικασία μιας και διαθέτο ακόμα ένα χαλασμένο (σπασμένη οθόνη) iphone 6 και ένακαν την αλαγή ακουστικού το αποτέλεσμα το ίδιο ! Σε τι μπωρεί να οφήλετε το συγκεκριμένο πρόβλημα; να είναι χαλασμενο και το δεύτερο ακουστικό;

Ευχαριστώ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μειωμενη ενταση ενσωματωμενου ακουστικου 15/06/2016 09:08 #2

• ired Blog
  • Το Άβαταρ του/της ired Blog
  • Εκτός Σύνδεσης
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
Vasilis Panos έγραψε:
καλημέρα, εδω και αρκετό καιρό το ενσωματωμενο ακουστικο του iphone 6 που έχω εχει πολυ χαμηλη ενταση, με τα πληκτρα αυξωμιωσης που ρυθμιζετε ειναι στο τερμα αλλα εγω δεν ακουω σχεδων τιποτα. Διαβασα καποια αρθρα και απο άλλους χρήστες που έχουν το ίδιο πρόβλημα και κάποιες συμβουλές απο κάποιους για διόρθωση του προβλήματος αλλα κανενα αποτέλεσμα. Μπήκα στην διαδικασία μιας και διαθέτο ακόμα ένα χαλασμένο (σπασμένη οθόνη) iphone 6 και ένακαν την αλαγή ακουστικού το αποτέλεσμα το ίδιο ! Σε τι μπωρεί να οφήλετε το συγκεκριμένο πρόβλημα; να είναι χαλασμενο και το δεύτερο ακουστικό;
Ευχαριστώ

Καλημέρα φίλε μου, από τη στιγμή που το ακουστικό σου, έχει ένταση έστω και μικρή δεν χρειαζόταν αντικατάσταση. Αντικατάσταση θέλει πιθανόν η σήτα της συσκευής σου. Έλα σε ένα από τα καταστήματά μας για να τη διορθώσουν.
"stay hungry, stay foolish"
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.