Καλωσήλθατε στο Forum μας
ΘΕΜΑ: Αντί να φορτίζει... ξεφορτίζει!

Αντί να φορτίζει... ξεφορτίζει! 13/05/2016 18:51 #1

• Dimitris
  • Το Άβαταρ του/της Dimitris
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Γεια σας. Έχω ένα iPhone 4 το οποίο μια μέρα των ημερών σταμάτησε να φορτίζει στην πρίζα... "Κόλλησε" στο 23% και έπειτα όποτε το βάζω στην πρίζα να φορτίσει βγάζει τον κεραυνό που δείχνει πως αναγνωρίζει το ρεύμα αλλά αυτή τη στιγμή είναι στο 12%... Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω γι αυτό; Δοκίμασα και με άλλα καλώδια αλλά δεν έχω βγάλει άκρη. Για να είμαι ειλικρινής αυτό που θέλω πλέον είναι να μεταφέρω τα δεδομένα μου και να το πετάξω γιατί 4 μήνες τώρα δεν έχω μείνει καθόλου ευχαριστημένος... Anyway, υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;

Ευχαριστώ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντί να φορτίζει... ξεφορτίζει! 14/05/2016 10:13 #2

• ired Blog
  • Το Άβαταρ του/της ired Blog
  • Εκτός Σύνδεσης
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
Dimitris έγραψε:
Γεια σας. Έχω ένα iPhone 4 το οποίο μια μέρα των ημερών σταμάτησε να φορτίζει στην πρίζα... "Κόλλησε" στο 23% και έπειτα όποτε το βάζω στην πρίζα να φορτίσει βγάζει τον κεραυνό που δείχνει πως αναγνωρίζει το ρεύμα αλλά αυτή τη στιγμή είναι στο 12%... Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω γι αυτό; Δοκίμασα και με άλλα καλώδια αλλά δεν έχω βγάλει άκρη. Για να είμαι ειλικρινής αυτό που θέλω πλέον είναι να μεταφέρω τα δεδομένα μου και να το πετάξω γιατί 4 μήνες τώρα δεν έχω μείνει καθόλου ευχαριστημένος... Anyway, υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;
Ευχαριστώ.

Καλημέρα Δημήτρη έτσι όπως το αντιλαμβάνονται χρειάζεται να αλλάξεις τη μπαταρία. Έχει γίνει ποτέ αλλαγή;
"stay hungry, stay foolish"

Αντί να φορτίζει... ξεφορτίζει! 14/05/2016 15:59 #3

• Dimitris
  • Το Άβαταρ του/της Dimitris
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Χαίρεται. Όχι δεν έχει αλλάξει ποτέ η μπαταρία του... Δυστυχώς δεν αναγνωρίζει και τη σύνδεση με τον υπολογιστή ώστε πάρω τα δεδομένα μου... Ούτε cloud υπηρεσίες :/