Καλωσήλθατε στο Forum μας
ΘΕΜΑ: Ειναι original ή... Monkey!

Ειναι original ή... Monkey! 23/03/2016 10:33 #1

• Γιάννης Χ.
  • Το Άβαταρ του/της Γιάννης Χ.
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Καλημερα σε ολους,
Προσφατα αγορασα στον αδερφο μου,απο skroutz-μαγαζο, ενα iphone 6s 64 GB, space grey(εχει σημασια το χρωμα γι ´αυτο το τονιζω!).
Εχτες εκατσε κ το εστησε,περασε απο το παλιο του ολα τα περιεχομενα, του περασε κ την 9.3, αλλα παρατηρησε το εξης:
Οταν κανει restart, η οθονη με το μηλο που εμφανιζεται ειναι μαυρη κ ασπρο το μηλο!!!
Σε οτι αλλο εχουμε(iphone-ipad), βεβαια ειναι ΑΣΠΡΑ σε χρωμα αυτα, η οθονη η συγκεκριμενη ειναι: ΑΣΠΡΗ με ΜΑΥΡΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ!!!
Τι γινεται ρε παιδια;
Συμβαινει αυτο λογω χρωματος της συσκευης;-space grey?
ή την πατησαμε;
Ευχαριστω εκ των προτερων
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ειναι original ή... Monkey! 23/03/2016 18:58 #2

• ired Blog
  • Το Άβαταρ του/της ired Blog
  • Συνδεδεμένοι
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
Γιάννης Χ. έγραψε:
Καλημερα σε ολους,
Προσφατα αγορασα στον αδερφο μου,απο skroutz-μαγαζο, ενα iphone 6s 64 GB, space grey(εχει σημασια το χρωμα γι ´αυτο το τονιζω!).
Εχτες εκατσε κ το εστησε,περασε απο το παλιο του ολα τα περιεχομενα, του περασε κ την 9.3, αλλα παρατηρησε το εξης:
Οταν κανει restart, η οθονη με το μηλο που εμφανιζεται ειναι μαυρη κ ασπρο το μηλο!!!
Σε οτι αλλο εχουμε(iphone-ipad), βεβαια ειναι ΑΣΠΡΑ σε χρωμα αυτα, η οθονη η συγκεκριμενη ειναι: ΑΣΠΡΗ με ΜΑΥΡΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ!!!
Τι γινεται ρε παιδια;
Συμβαινει αυτο λογω χρωματος της συσκευης;-space grey?
ή την πατησαμε;
Ευχαριστώ εκ των προτερων

Καλησπέρα φίλε μου, δεν υπάρχουν μαϊμού συσκευές με λειτουργικό iOS. Όλες οι μαύρες συσκευές έχουν μαύρη οθόνη και λευκό μήλο, ενός οι Silver το αντίθετο. :)
"stay hungry, stay foolish"
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.