Καλωσήλθατε στο Forum μας
ΘΕΜΑ: Ξαφνικο προβλημα με την μπαταρια του iPhone

Ξαφνικο προβλημα με την μπαταρια του iPhone 12/02/2016 19:08 #1

• Αχιλλέας
  • Το Άβαταρ του/της Αχιλλέας
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Καλησπερα σας. Εχω το i phone το 6. Απο τον Δεκεμβριο και μετα εχω θεμα με την μπαταρια μου. Δηλαδη πεφτει ευκολα και γρηγορα ενω μεχρι πριν δεν ηταν ετσι χωρις να αλλαξω καμια ρυθμιση ξαφνικα αρχισε ν μην κραταει οσο κρατουσε. Τον κινητο ειναι δεκα μηνων και αγοραστηκε καινουριο τελειως.

Αυτο που μ κανει εντυπωση ειναι πως ολο αυτο εγινε ξαφνικα χωρις να αλλαξω κατι δηλαδη. Πχ κρατουσε απο τ πρωι απο τις 9 τουλαχιστον μεχρι τις 11 30 το βραδυ δουλευοντας το ολη μερα με ιντερνετ wifi τωρα δν παει ουτε μεχρι τις 9. Το συγκρινω δλδ γιατι καθε μερα εκανα και κανω ιδια χρυση.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ξαφνικο προβλημα με την μπαταρια του iPhone 15/02/2016 11:02 #2

• Κωνσταντίνος
  • Το Άβαταρ του/της Κωνσταντίνος
  • Εκτός Σύνδεσης
  • Moderator
Καλημέρα φίλε μου, οι τελευταίες εκδόσεις λειτουργικού έχουν κάποιο πρόβλημα σχετικό με τις ενδείξεις της μπαταρίας και το έχει παραδεχθεί και η ίδια η εταιρεία. Φαίνεται πως το πρόβλημα λύνεται μόνο με επαναφορά του λειτουργικού της συσκευή σου και διαμόρφωση ως νέα συσκευή. Θα πρότεινα να προχωρήσεις σε μία τέτοια ενέργεια αφού όμως πρώτα, να αποθηκεύσεις τα δεδομένων στον υπολογιστή σου. (Όχι εφεδρικό αντίγραφο).

Ξαφνικο προβλημα με την μπαταρια του iPhone 15/02/2016 14:31 #3

• Αχιλλέας
  • Το Άβαταρ του/της Αχιλλέας
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Εαν το κανω αυτο που λες θα δουλευει σωστα στη συνεχεια η συσκευη. Μηπως να το παω στο μαγαζι λογω του ότι είναι στην εγγυηση;