Καλωσήλθατε στο Forum μας
ΘΕΜΑ: Μπαταρία 6s

Μπαταρία 6s 06/02/2016 05:16 #1

• Στάθης Μπάλτος
  • Το Άβαταρ του/της Στάθης Μπάλτος
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Γεια σας και πάλι . Πριν λίγο έβγαλα το κινητό από την φόρτιση και ως συνήθως το φορτιζω ως το 80-85 % ( ανάλογα που θα το προλάβω ) σήμερα λοιπόν το έβγαλα στο 83% και καθώς πήρα την συσκευή μου στα χέρια και άρχισα να κάνω διαφορά πράγματα είδα ότι το ποσοστό τις μπαταρίας ανέβαινε και έφτασε ως το 94% χωρίς να είναι στην πρίζα . Εντομεταξυ είχε ξανά γίνει κάτι παρόμοιο γιατί όπως είπα ποτέ δεν ξεπερνάει το 90% στην φορτίση και όταν λοιπόν δεν ξεπεράσεις το 90% εάν πας στις ρυθμίσεις > μπαταρία ο χρόνος που αναγράφετε κάτω κάτω για την ζωή της μπαταρίας δεν μηδενίζεται και μάλιστα μου έκανε απορία πως γίνετε να ανέβηκε μόνο του και υπέθεσα ότι απλά το ξέχασα . Σήμερα όμως έγινε αυτό , είναι κάποιο bug , πρέπει να το κοιτάξω ;;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μπαταρία 6s 06/02/2016 14:16 #2

• ired Blog
  • Το Άβαταρ του/της ired Blog
  • Συνδεδεμένοι
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
Καλησπέρα φίλε μου ναι πρόκειται για bug της τελευταίας αναβάθμισης και επιλύεται μόνο με επαναφορά και διαμόρφωση ως νέα συσκευή.
"stay hungry, stay foolish"

Μπαταρία 6s 06/02/2016 14:32 #3

• Στάθης Μπάλτος
  • Το Άβαταρ του/της Στάθης Μπάλτος
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Πριν κανα 2-3 βδομάδες είχα ένα αλλά θέμα και μιλούσα με έναν από τους τεχνικούς σας για να λύσουμε έναν άλλο πρόβλημα και είχα κάνει διαμόρφωση ως νέο όποτε δεν νομίζω ότι θα ξανά βοηθήσει να το κάνω μιας και έχει γίνει σχετικά πρόσφατα ! Θεωρείς ότι είναι ας πούμε πρόβλημα αυτό και πρέπει να το φτιάξω η όχι ;