Καλωσήλθατε στο Forum μας
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Facebook πρόβλημα.

Facebook πρόβλημα. 18/10/2016 23:26 #1

• KOSTASD
  • Το Άβαταρ του/της KOSTASD
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την με την εφαρμογή του facebook σε κινητό iPhone 6 16G ios 10.Eνώ είμαι μέσα μετά από μερικά λεπτά με πετάει έξω και συγκεκριμένα όταν πάω στις ροές πατώντας πιο πρόσφατα και κατεβαίνοντας σιγά-σιγά για να δω τις δημοσιεύσεις ξαφνικά με πετάει έξω.Δοκίμασα την εφαρμογή facebook και από Mozilla Firefox και από Google χρονών και εκεί σερνόταν πραγματικά.Το app facebook με βολεύει καλύτερα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω για την πετάει έξω.Tο προηγούμενο τηλέφωνο που είχα που ήταν Android δε με πέταξε ποτέ έξω Έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί μου το κάνει αυτό και πως μπορώ να λύσω το πρόβλημα.Eυχαριστώ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Facebook πρόβλημα. 19/10/2016 09:13 #2

• ired Blog
  • Το Άβαταρ του/της ired Blog
  • Συνδεδεμένοι
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 26
KOSTASD έγραψε:
Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την με την εφαρμογή του facebook σε κινητό iPhone 6 16G ios 10.Eνώ είμαι μέσα μετά από μερικά λεπτά με πετάει έξω και συγκεκριμένα όταν πάω στις ροές πατώντας πιο πρόσφατα και κατεβαίνοντας σιγά-σιγά για να δω τις δημοσιεύσεις ξαφνικά με πετάει έξω.Δοκίμασα την εφαρμογή facebook και από Mozilla Firefox και από Google χρονών και εκεί σερνόταν πραγματικά.Το app facebook με βολεύει καλύτερα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω για την πετάει έξω.Tο προηγούμενο τηλέφωνο που είχα που ήταν Android δε με πέταξε ποτέ έξω Έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί μου το κάνει αυτό και πως μπορώ να λύσω το πρόβλημα.Eυχαριστώ.

Καλημέρα σας, σε ποια έκδοση λειτουργικού βρίσκεται η συσκευή σου; Δοκίμασε να διαγράψεις την εφαρμογή και να την κατεβάσεις πάλι. Τέλος δοκίμασε από Safari να δεις έχει την ίδια απόκριση;
"stay hungry, stay foolish"

Facebook πρόβλημα. 19/10/2016 15:15 #3

• KOSTASD
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Έχω Ιός 10 σε iPhone έξι 16 G δοκίμασα να σβήσω την εφαρμογή και την ξανα κατέβασα αλλά δεν έγινε τίποτα όπως και με το Safari και με Mozilla Firefox η εφαρμογή σερνόταν με το απ' το facebook δεν έχω τέτοιο θέμα μόνο που με πετάει έξω

Facebook πρόβλημα. 20/10/2016 09:17 #4

• ired Blog
  • Συνδεδεμένοι
  • Moderator
KOSTASD έγραψε:
Έχω Ιός 10 σε iPhone έξι 16 G δοκίμασα να σβήσω την εφαρμογή και την ξανα κατέβασα αλλά δεν έγινε τίποτα όπως και με το Safari και με Mozilla Firefox η εφαρμογή σερνόταν με το απ' το facebook δεν έχω τέτοιο θέμα μόνο που με πετάει έξω

Καλημέρα, κάνε εάν θέλεις μία αποσύνδεση από το λογαριασμό σου, δεν έχει λογική να γίνεται μόνο σε σένα. Θα πρότεινα επίσης εάν δεις πως το πρόβλημα παρουσιάζεται και σε άλλες εφαρμογές, να προχωρήσεις σε επαναφορά και διαμόρφωση ως νέα συσκευή.

Facebook πρόβλημα. 21/10/2016 01:33 #5

• KOSTASD
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Αποσύνδεσα τον λογαριασμό μου και ξαναμπήκα πάλι αλλά συνέχισε και είχε πρόβλημα.Μετά έκανα ένα αντίγραφο στο iCloud και έκανα επαναφορά αλλά ούτε και αυτό λειτουργεί.Τώρα πλέον σκέφτομαι την λύση του backup δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο που μπορω να κάνω.Ηδη έκανα δύο αναφορές του προβλήματος στο facebook αλλά δεν έγινε τίποτα.

Facebook πρόβλημα. 21/10/2016 09:12 #6

• ired Blog
  • Συνδεδεμένοι
  • Moderator
KOSTASD έγραψε:
Αποσύνδεσα τον λογαριασμό μου και ξαναμπήκα πάλι αλλά συνέχισε και είχε πρόβλημα.Μετά έκανα ένα αντίγραφο στο iCloud και έκανα επαναφορά αλλά ούτε και αυτό λειτουργεί.Τώρα πλέον σκέφτομαι την λύση του backup δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο που μπορω να κάνω.Ηδη έκανα δύο αναφορές του προβλήματος στο facebook αλλά δεν έγινε τίποτα.

το να κάνει αντίγραφο στο iCloud και να το επαναφέρεις δεν κάνεις τίποτα καθώς επαναφέρεις και το όποιο πρόβλημα. Κάνε μία επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου. Ρυθμίσεις > Γενικά > Επαναφορά > Ρυθμίσεις δικτύου.

Facebook πρόβλημα. 23/10/2016 17:18 #7

• KOSTASD
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Έκανα επαναφορά με τον τρόπο που μου είπατε δεν μου έβγαλε σαν επιλογή την διαμόρφωση νέας συσκευής και επιπλέον έκανα ξανά επαναφορά ολες οι ρυθμίσεις. Είδα είδα στις κριτικές του facebook στη φωτογραφία που επισυνάπτω.Αναφέρει ότι λειτουργουσε μόνο μία συγκεκριμένη έκδοση καλά στο κινητό της iPhone δεν ξέρω αν αυτό είναι μία λύση.Εγώ έχω το facebook που επισυνάπτω παρακάτω στη φωτογραφία που ανέβασα.Δεν ξερω αν και εγώ εβαζα αυτο το facebook που έχει η κοπέλα αν ελυνε το προβλημα.Λογικά θα πρέπει να λειτουργεί δεν ξέρω ποια είναι η γνώμη σας να μην μπω στη διαδικασία restore η backup.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Facebook πρόβλημα. 28/10/2016 14:43 #8

• KOSTASD
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member

Facebook πρόβλημα. 29/10/2016 02:23 #9

• KOSTASD
  • Εκτός Σύνδεσης
  • New Member
Eκανα επαναφορα με itunes αλλα το προβλημα παραμενει.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι...

Facebook πρόβλημα. 29/10/2016 10:19 #10

• ired Blog
  • Συνδεδεμένοι
  • Moderator
KOSTASD έγραψε:
Eκανα επαναφορα με itunes αλλα το προβλημα παραμενει.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι...

Θα πρότεινα να δοκιμάσεις σε καθαρή εγκατάσταση, να κάνεις επαναφορά της συσκευής - διαμόρφωση ως νέα - και στη συνέχεια να εγκαταστήσεις μόνο την εφαρμογή του Facebook. Εάν δουλεύει σωστά , στήνετε τη συσκευή από την αρχή. Εάν το πρόβλημα συνεχίζεται τότε επανέφερε τη συσκευή σου και πέρασε πάλι το εφεδρικό αντίγραφο που είχες.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3